خبر90
 
نويسندگان
مطالب تصادفی
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 22
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 90
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

باز كردن لوله فاضلاب در تهرانپارس

باز كردن لوله فاضلاب در تهرانپارس يكي ديگر از خدمات مهم لوله بازكني تهرانپارس مي باشد. تمامي خدمات ما به صورت شبانه روزي و 7 روز هفته بدون تعطيلي در تمام مناطق تهرانپارس در كمتر از نيم ساعت با كمترين قيمت انجام مي شود.

حتما براي شما هم پيش آمده كه در خانه خود دچار مشكل باز كردن لوله فاضلاب شده باشيد. صحنه اي را ديده ايد كه آب از لوله هاي فاضلاب عبور نمي كند و باعث مسدود شدن لوله فاضلاب شده است.

يكي از معضلات آشپزخانه هاي ايراني گرفتگي لوله فاضلاب ظرفشويي است كه هر خانم خانه داري را ناراحت و عصباني مي كند. زماني را به خاطر بياوريد كه سينك ظرفشويي آشپزخانه تان از آب كثيف پر شده است.

 

از لوله هاي زير سينك ظرفشويي آب در حال ريختن است و داخل كابينت پر از آب مي شود حس خيلي بدي است كه حتما تجربه كرده ايد. در چنين مواقعي بايد چيكار كنيم؟ چطور مشكل گرفتگي لوله هاي فاضلاب را حل كنيم؟

 

اگر به چنين مشكلي برخورديد با شركت لوله بازكني در تهرانپارس تماس بگيريد تا ما در كوتاه ترين زمان مشكل تان را حل نماييم.
    شماره تماس: 09129250658 محمدي

 
به هنگام گرفتگي لوله ها و چاه فاضلاب ظرفشويي و سرويس بهداشتي چيكار كنيم؟

بهترين كار اين است كه سيفون يا شترگلو زير سينك ظرفشويي را باز كنيد. اولين كاري كه بايد براي باز شدن مجراي فاضلاب سينك ظرفشويي داخل آشپزخانه انجام دهيد استفاده از ابزار لوله بازكن خانگي مثل تلمبه است.

تلمبه به خاطر مكشي كه دارد مي تواند تمام آشغال ها و مواد اضافي كه در لوله آب گيركرده است را با فشار به سمت بيرون ببرد و راه آب را باز كند.

 

براي ديدن ويديوي لوله بازكني تهرانپارس مي توانيد از سايت لوله بازكني پرتقال مي توانيد ببينيد.


 
روش ديگر براي باز كردن لوله فاضلاب

اگر روش بالا جواب نداد بهتر است از محلول و مواد شيميايي لوله بازكن كه به صورت مايع يا جامد هستند استفاده كنيد. اين مواد شيمايي به خاطر اسيدي بودن، مواد زايد و لجن داخل لوله ها را در خود حل مي كند و باعث باز كردن لوله فاضلاب مي شود.

 

اما اگر متوجه شديد كه جسم سختي در لوله فاضلاب گير كرده است. بهتر است دست نگه داريد و با افراد يا شركت هاي خدماتي لوله بازكني تماس بگيريد.

زيرا اگر خودتان بخواهيد به هر روشي كه شده راه لوله هاي آب را بازكنيد ممكن است خسارت زيادي به ساختمان وارد كنيد. در نتيجه كار افراد متخصص لوله بازكني را بيشتر مي كنيد و در مقابل بايد هزينه بيشتري نيز پرداخت كنيد.

 

شركت خدماتي لوله بازكني تهرانپارس آماده ارائه خدمات لوله بازكني، تخليه چاه، باز كردن لوله فاضلاب و تشخيص تركيدگي به همشهريان عزيز در سراسر تهران مي باشد. جهت ارتباط با ما مي توانيد با شماره تلفن هاي 09129250658 محمدي تماس بگيريد.

 
براي رفع گرفتگي لوله ها و چاه فاضلاب خانه خود پيشگيري كنيد

شما خيلي راحت مي توانيد با رعايت كردن يكسري نكات ريز از به وجود آمدن مشكلات گرفتگي لوله فاضلاب در خانه و ساختمان خود جلوگيري كنيد. اول از اينكه بايد يادتان باشد كه ورود هر گونه مواد ريز و درشت به داخل لوله هاي آب مي تواند باعث بسته شدن راه هاي لوله آب فاضلاب شوند. بنابراين بهتر است از ورود اشياء و مواد خوراكي به درون لوله هاي آب بپرهيزيد و مراقب باشيد.


يكي ديگر از عوامل گرفتگي لوله هاي فاضلاب و سينك ظرفشويي تجمع چربي و ذرات مواد غذايي داخل لوله هاي آب هستند كه از راه سينك وارد لوله هاي ساختمان مي شوند.

پيشنهاد ما به شما اين است كه بر روي فضاي باز سينك ظرفشويي توري مخصوصي را قرار دهيد و از ورود مواد ريز به داخل سيفون ظرفشويي جلوگيري نماييد.

 
به نكته مهم زير دقت كنيد

توجه كنيد: همان طور كه مي دانيد تخليه چاه و باز كردن لوله فاضلاب جزو مواردي است كه حتما بايد با دقت زياد و رعايت نكات بهداشتي انجام شود. زيرا چاه فاضلاب و لوله هاي آب پر از انواع ويروس و ميكروب هاي گوناگون است. بنابراين اگر در محيط خانه و عمومي مراقب اين مساله نباشيد ممكن است سلامتي تان را به خطر بيندازد.


 
چند روش كاربردي و بي دردسر براي بازكردن لوله فاضلاب آب

شركت لوله بازكني در تهرانپارس پيشنهادات خوبي براي شما دارد. شما با استفاده از اين روش هاي كوچك مي توانيد مشكلات ساده خود را حل كنيد.

 
رفع گرفتگي لوله فاضلاب با نمك و سركه

يكي از روش هاي ساده و بي خطر كه هر خانم خانه داري مي تواند از آن براي گرفتگي سينك ظرفشويي و روشويي دستشويي وحمام استفاده كند تركيب كردن نمك و سركه است.

براي اين كار شما اول بايد يك سوم فنجان نمك و يك سوم فنجان سركه را باهم مخلوط كنيد (البته در اين روش مي توانيد اول به مقدار كافي نمك داخل لوله آب ريخته و سپس بر روي آن سركه بريزيد).

 

به هنگام تركيب اين دو ماده گازي را مشاهده خواهيد كرد، كه بايد همون لحظه زماني كه حالت اسيدي اين مواد وجود دارد آنرا به داخل فاضلاب بريزيد. حالت اسيدي بودن اين مواد باعث ميشود چربي ها و مواد زائد مثل مو و هر نوع مواد ريزي كه داخل لوله هاي آب قرار دارد شسته و تميز شود.

بهتر است اين كار را در آخرشب يا زمان هايي كه ديگر نياز به شستشو نداريد انجام دهيد. زماني كه محلول را داخل لوله آب ريختيد بايد حداقل 1 الي 2 ساعت اجازه دهيد به همان شكل بماند. سپس با آب گرم و با فشار بالا داخل سينك ظرفشويي را بشوييد تا تمامي مواد از داخل لوله آب به راحتي كنده شود و از بين برود.

 
باز كردن لوله فاضلاب ظرفشويي با جوش شيرين و نمك

اين هم يك روش بسيار موثر براي باز كردن لوله فاضلاب است. براي اين كار به نصفه ليوان نمك خوراكي و نصفه ليوان جوش شيرين نياز است كه بايد آنها را باهم تركيب كنيد. بعد از اينكه مواد را با هم تركيب كرديد بلافاصله مواد را درون سينك ظرفشويي يا لوله فاضلاب سرويس بهداشتي بريزيد.

سپس به مدت نيم ساعت تا يك ساعت صبر كنيد و بعد محل موردنظر را با آب جوش بشوريد. تركيب شيمايي نمك و جوش شيرين به همراه آب داغ باعث از بين رفتن جرم ها و چربي ها داخل فاضلاب مي شود. ( البته در اين روش شما مي توانيد به جاي نمك نيز از سركه استفاده نماييد.)


 
استفاده از جوهر نمك براي باز كردن لوله فاضلاب

به هنگام استفاده از اين روش بسيار احتياط كنيد و حتما نكاتي كه گفته مي شود را رعايت كنيد. براي انجام اين كار بهتر است از جوهر نمك هاي بدون بو كه بوي نامطبوعي ندارند استفاده نماييد. قبل از شروع كار از يك دستكش پلاستيكي براي محافظت از دستان خود و يك ماسك براي محافظت از ورود مواد شيمايي به داخل دستگاه تنفسي خود حتما استفاده كنيد.


چگونه اينكار را انجام دهيم؟

در يك سطل متوسط به ميزان 4/3 گالن آب سرد بريزيد و سپس حدود 3 الي 4 فنجان جوهرنمك به آن اضافه كنيد. اين تركيب شيميايي را با يك قاشق چوبي كهنه يا وسيله اي كه به آن نياز نداريد مخلوط كنيد. در هنگام تركيب كردن مواد شيمايي آب سرد و جوهرنمك گاز و گرمايي را مشاهده خواهيد كرد كه در اين مرحله بايد بلافاصله مواد را به داخل فاضلاب بريزيد.

سپس به مدت نيم ساعت تا يك ساعت صبر كنيد. بعد از آن مي توانيد محل مورد نظر را با آب داغ شستشو دهيد. مراحل مورد نظر را در صورت نياز مي توانيد مجددا تكرار كنيد تا مواد زايد و لجن هاي داخل لوله هاي فاضلاب آب به خوبي كنده شده و راه لوله هاي آب كاملا باز شوند.

 
استفاده از محلول لوله بازكن براي بازشدن لوله هاي فاضلاب

در بازار محلول هاي لوله بازكني وجود دارد كه مخصوص چاه فاضلاب و سرويس بهداشتي و حمام و سينك ظرفشيويي ساخته شده اند. اين محلول ها به صورت مايع و جامد موجود مي باشند. محلول هاي لوله بازكن هر كدام كاربرد خاص خود را دارد.

بعضي از اين محول ها براي از بين بردن چربي و ذرات مواد غذايي استفاده مي شود و محلول هاي لوله بازكن قوي تر نيز براي از بين بردن مو و مواد ريزي كه داخل لوله هاي سرويس بهداشتي و حمام جمع شده است كاربرد دارند.


چگونه با محلول اسيدي كار كنيم؟

روش كار به اين صورت هست كه شما طبق دستورالعمل روي بسته بندي محلول لوله بازكن مراحل را انجام مي دهيد. پس از مدت زمان گفته شده روي محلول محل موردنظر را حتما با آب بايد بشوييد. زيرا در صورت باقي ماندن محلول شيمايي درون لوله هاي فلزي و پلاستيكي موجب پوسيدگي آنها مي شود.

 
نكته مهم در استفاده از محلول لوله بازكن

اگر از محلول لوله بازكن به صورت جامد استفاده مي كنيد، بعد از گذاشتن آن داخل دريچه فاضلاب بايد آب را به صورت قطره قطره روي آن باز كنيد تا در هنگام حل شدن وارد لوله هاي فاضلاب شده و هر گونه مواد اضافي و چربي ها را داخل لوله هاي آب از بين ببرد و شستشو دهد.

 
تماس با شركت خدماتي لوله بازكن در تهرانپارس براي رفع مشكل بازشدن لوله هاي فاضلاب

گاهي پيش مي آيد كه جنس سخت و سفتي نظير مواد پلاستيكي يا اشياي قيمتي داخل لوله فاضلاب گير مي كند و باعث جمع شدن آب در محل موردنظر مي شود. در اينجا اگر با هيچ كدام از روش گفته شده در بالا مشكل شما حل نشد بهتر است ريسك نكنيد و با ما تماس بگيريد.

همان طور كه مي دانيد شركت هاي خدماتي لوله بازكني و چاه فاضلاب در سراسر تهران از جمله لوله بازكني شمال تهران، لوله بازكني شرق تهران، لوله بازكني غرب تهران، لوله بازكني جنوب تهران وجود دارد كه به راحتي شما مي توانيد در صورت نياز با افراد و شركت هاي خدماتي موردنظر تماس بگيريد.


چرا از خدمات لوله بازكني تهرانپارس كمك بگيريم؟

شركت خدماتي لوله بازكني تهرانپارس توسط تجهيزات و دستگاه هاي مخصوص باز كردن لوله فاضلاب به راحتي و در كمترين زمان مشكل شما را حل خواهد كرد.

اگرچه ظاهرا تخليه چاه و باز كردن لوله فاضلاب كار ساده اي به نظر مي آيد، اما بايد بدانيد كه رعايت نكات بهداشتي و مهارت در اين كار بسيار بسيار مهم مي باشد كه بايد از بروز هر گونه مشكلي براي افراد خانواده و ساكنين مجتمع جلوگيري كنيد.

تخليه چاه و لوله بازكني؛ شغلي خدماتي و تخصصي است كه نيازمند ابزار و نيروي باتجربه و متخصص است. شركت خدماتي لوله بازكني تهرانپارس با سابقه  ديرين به صورت تمام وقت و شبانه روزي آماده ارائه خدمات به مشتريان عزيز مي باشد.

 

منبع: لوله بازكني تهرانپارس سرويس

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۱۹:۱۲ ] [ كياني ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By ratablog :.

درباره وبلاگ

پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب